Salı 23 Nisan 2019
Yeni Sony a99 II Göz Kamaştırıyor

Fotoğraf Makineleri

2017/02/14 0

Yeni Sony a99 II Göz Kamaştırıyor

Sony’nin yarı saydam aynası, tescilli AF sistemi

Sony a99 II, Translucent Ayna Teknolojisi, iki AF sensöründen oluşan Hybrid Faz Tespiti AF Sistemini kullanmaktadır. Özel olarak tasarlanmış 79 crop type af noktası , yüksek hassasiyetli odaklama ve derinlik algılama özelliği sağlarken, görüntü sensörü üzerindeki 399 af noktasal odak düzlemi AF sensörünü daha geniş kapsama alanı sağlıyor. 12 fps ye kadar kesintisiz çekim sırasında AF izleme, insan gözleri için neredeyse görünmez bir kez hareket yakalar.

Sony a99 II 79 adet crops type AF noktası ile harikalar yaratıyor

79 odak noktalı Hybrid Cross Type AF, konuyu etkili bir şekilde yakalamayı sağlıyor. Özel faz algılama AF sensörünün 79 AF noktası yatay algılama yaparken, odak düzlemi üzerindeki 399 AF noktası dikey algılamaya yapıyor. AF noktası aynı zamanda 2.8’in veya daha düşük bir minimum F-değerine sahip objektifleri destekleyen bir F2.8 duyarlı sensör olarak işlev görüyor.

Otomatik netleme özelliliği gelişmiş olan en yeni sistem

42,4 megapiksellik Full ram sensör

Çarpıcı yüksek çözünürlük

Sony Α99 II, 35 mm full frame 42,4 megapiksel çözünürlüklü, arka aydınlatmalı CMOS sensör ile yüksek çözünürlüklü görüntü, yüksek hassasiyet, minimum ses ve geniş dinamik aralık sunuyor. Geniş standart ISO aralığı 100-25600 iken,  daha geniş ISO 50-102400 kadar genişletilebiliyor.

Optik 5 eksenli görüntü sabitleme

Sony Α99 II, fotoğraf bulanıklığının olumsuz etkisini en aza indirgemek için çekimi olabildiğince stabil tutuyor. Sony α99 II, 42.4 Megapiksellik çözünürlük performansına uyacak şekilde ince ayarlanmış, gövdeye entegre edilmiş 5 eksen SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme ile optimize edilmiştir. Uzaktaki nesneleri yakınlaştırabilir, yakın çekimler yapabilir ve fotoğraflarda ve titreşimsiz, net gece sahnelerini çekebilirsiniz.

4K yüksek çözünürlüklü filmler

Sony Α99 II, 4K formatında çekim yapabilmektedir.

 

ABOUT AUTHOR

KADİR
The author didn't add any Information to his profile yet.


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked. *