Harry Potter mobil oyunu için tarih belli oldu

0
14

Uzun zamandır beklenen Harry Potter mobil oyunu için sonunda tarih belli oldu. Harry Potter Wizard Unite belirli ülkelerde yakın zamanda oynanabilir olacak. Ücretsiz mobil oyun şimdiden Play Store’da ön kayıt için oyuncuları bekliyor. Harry Potter mobil oyunu ne zaman çıkacak? Sorusu da böylece yanıt buldu.

Harry Potter mobil oyunu ne zaman çıkacak?

Pokemon Go yapımcısı Niantic tarafından geliştirilen oyun Pokemon Go ile benzer bir oynanışa sahip olacak. Gerçek dünyayla içiçe olan oyunun beta sürümünün mayıs ayında Avustralya ve Yeni Zelanda’da yayınlandığını hatırlatalım. Oyun 21 Haziran günü ABD ve İngiltere’de de oyuncularla buluşacak. Oyunun tam sürümü için açıklama Niantic tarafından Twitter aracılığıyla yapıldı.

İlk etapta ABD ve İngiltere’de oynanacak oyunun ne kadar hızlı bir şekilde diğer ülkelere yayılacağı henüz bilinmiyor. Ancak muhtemelen birçok Harry Potter hayranı için beklemek biraz zor olacak.

Oyun dediğimiz gibi Pokemon Go’nun ayak izini takip ediyor. Akıllı telefon kamerasıyla düşmanı görecek olan oyuncular mücadeleye kendi dünyasında girecek. Ayrıca oyuncular çeşitli görevlerle temek öğeleri de toplayacak. İksir hazırlamak için oyunda seralar da bulunacak.

Oyunun ön kayıt sayfası Google Play Store’da ortaya çıktı. Ancak şimdilik iOStarafında hiçbir indirme bağlantısı bulunmuyor.

Harry Potter Wizard Unite, 21 Haziran tarihinde ücretsiz olarak indirilebilecek. Uygulama içi satın almalar da oyunda mevcut. Tabii tüm bu detaylar şimdilik yalnızca ABD ve İngiltere’deki oyuncuları ilgilendiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz