Cuma 19 Nisan 2019
POPÜLER MACPHUN FOTOĞRAF DÜZENLEME programı SONUNDA WINDOWS’A GELIYOR

Photoshop

2017/05/26 0

POPÜLER MACPHUN FOTOĞRAF DÜZENLEME programı SONUNDA WINDOWS’A GELIYOR

Mac tarafında 5 yıldır üst üste yılın en iyisi seçilen Macphun uygulaması Sonbahara doğru Windos tarafına da geliyor.

Affinity fotoğraf düzenleme programının geçen sene Windows’a uyarlasından sonra şimdi de Macphun fotoğraf düzenleme programı, Luminar ve Aurora HDR uygulamalarının Windows platformuna çok kısa bir süre içinde geleceği duyruldu.  Ürünleri 2008’de ilk kez piyasaya sunduğundan beri yalnızca Apple kullanıcıları kullanabiliyordu. Ve nihayetinde kısa bir süre içerisinde artık windows kullanıcıları da kullanabilecek. Photoshop’a alternatif olan Affinity ve Macphun basit kullanım arayüzü ile kullanıcıların işini görecek ürünler diyebiliriz.

Luminar hem ham, hem de jpg dosyalarıyla çalışan genel bir görüntü düzenleyicisi. Aslında oldukça düzgün özelliklere sahip bir Lightroom alternatifi. Aurora HDR, adından da anlaşılacağı üzere, yüksek dinamik aralıklı görüntülerle çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Macphun, Luminar’ın Windows’ta nasıl çalışacağını gösteren birkaç resim yayınladı.

 

Her iki uygulama da sonbaharda Windows için kullanılabilir hale getirelecek duyurusu yapıldı. Ancak, bu kadar uzun süre beklemek sıkıcı olur derseniz program hazır hale geldiğinde beta sürümlerine erişebilmeniz için şu anda kayıt açıyorlar. Beta uygulamaları bildirimi için kaydolmak istiyorsanız,  burada LUMINAR için ve burada Aurora HDR için takibini yapabilirsiniz.

Program ile ilgili fiyatlandırma henüz açıklanmadı. Mac sürümleriyle aşağı yukarı aynı olması umut ediliyor.

 
2017/05/27 0

Sony ve Fujıfilm Yeni 2017 Yazılım Güncellemelerini yayınladı

admin MORE

ABOUT AUTHOR

KADİR
The author didn't add any Information to his profile yet.


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked. *